O nas

Jesteśmy nowo powstałym Stowarzyszeniem, którego założycielami są osoby niewidome i niedowidzące – mieszkańcy powiatu grodziskiego.
Naszym celem jest wzięcie w swoje ręce , spraw osób z dysfunkcją wzroku ,. Władze Stowarzyszenia, to ludzie z długoletnim doświadczeniem w pracy społecznej na rzecz środowiska, działający w strukturach PZN ale także osoby młode, wykształcone. 04-O jest symbolem naszej niepełnosprawności. Jeżeli mieszkasz na terenie powiatu grodziskiego, w swoim orzeczeniu masz taki wpis, lub ktoś z Twoich znajomych, chcesz się rehabilitować, integrować, uczestniczyć w wspólnych wyjazdach z ludźmi, którzy Cię zrozumieją, to zapraszamy  bez względu na stopień niepełnosprawności. Możemy pomóc w wielu problemach nurtujących ciebie i twoją rodzinę, a ty możesz pomóc innym bardziej poszkodowanym i mniej zrehabilitowanym koleżankom i kolegom. Członkami podopiecznymi mogą być dzieci i młodzież do lat 18. Być może, że masz problemy ze wzrokiem, a nie masz orzeczenia o niepełnosprawności, to też pomożemy.