Klub filmowy

Klub filmowy „Słowem widziane” rozpoczął swą działalność we wrześniu 2019 r.
W ramach cyklicznie organizowanych spotkań prezentowane są filmy oraz sfilmowane spektakle teatralne z audiodeskrypcją.

Audiodeskrypcja to dodatkowa ścieżka dźwiękowa na której lektor opisuje sceny prezentowane na ekranie. Dzięki audiodeskrypcji osoby niewidome mogą na równi z osobami widzącymi uczestniczyć w seansach filmowych i spektaklach teatralnych.

Uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez klub filmowy „Słowem widziane” jest wolne od opłat.

Organizatorami działalności klubu filmowego „Słowem widziane” są:

Zapraszamy do śledzenia aktualnych wydarzeń organizowanych przez klub filmowy „Słowem widziane”.

Jeżeli chcesz aby nic Cię nie ominęło i chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach organizowanych przez Klub filmowy „Słowem widziane” zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.

Twoje imię

Twoje nazwisko Twój adres e-mail Do jakiej grupy odbiorców się zaliczasz (możesz wybrać więcej niż jedną odpowiedź)