Spotkanie klubu filmowego

W dniu 12 października 2019 r. w grodziskiej

Mediatece odbyło się kolejne spotkanie klubu filmowego organizowanego przez nasze Stowarzyszenie we współpracy ze Stowarzyszeniem de facto z Płocka oraz gminą Grodzisk Mazowiecki.

Tym razem obejrzeliśmy film z audiodeskrypcją pt.: „Jak pies z kotem” w reżyserii Janusza Kondratiuka.

W seansie filmowym wzięło udział 12 osób niewidomych i niedowidzących.

Film wywołał wiele emocji i stał się podstawą inspirującej dyskusji, która odbyła się po projekcji. Moderatorem dyskusji był Pan Łukasz Nowacki.

Jak się okazało niektóre ze scen oglądanego przez nas filmu były nagrywane na terenie Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. W spotkaniu klubu filmowego gościnnie wzięły udział osoby, które pracowały jako statyści podczas powstawania tych fragmentów filmu.

Dzięki komfortowemu wyposażeniu sali projekcyjnej oraz poczęstunkowi zorganizowanemu przez niezawodną Panią Kingę Kunicką całość spotkania przebiegła w miłej klubowej atmosferze.

Kolejne spotkanie klubu filmowego już w listopadzie.